FC Den Bosch bindt Mert

Foto: 1963-Pictures

FC Den Bosch heeft Muhammed Mert (22) aan zich gebonden. De aanvallende middenvelder, die voor twee seizoenen tekende, speelde sinds de start van dit seizoen op amateurbasis bij de Jupiler League.

Trainer/coach Wil Boessen op de clubsite van FC Den Bosch: “In de wedstrijden die hij voor FC Den Bosch heeft gespeeld heeft hij wederom zijn kwaliteiten laten zien en aangetoond dat hij van grote toegevoegde waarde is voor ons team. Hij is creatief, sterk in de kleine ruimte, heeft een goede dribbel en is bovenal erg gedreven.”

Mert, een Belgische Turkse middenvelder, doorliep de jeugdopleiding van het Belgische KRC Genk en speelde in Nederland onder meer voor N.E.C. Nijmegen en Fortuna Sittard. Hij kwam afgelopen zomer over van de IJslandse club Vikingur Reykjavik. De behendige middenvelder kwam dit seizoen veertien officiële competitie- en bekerwedstrijden voor de Bossche ploeg in actie en wist daarin drie keer doel te treffen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *