Aanvallende versterking Telstar in de maak

Foto: Orangepictures

Roy Castien maakt zo goed als zeker per één januari de overstap naar SC Telstar, dat uitkomt in de Jupiler League. Alleen over de afkoopsom zijn de Koninklijke HFC en Telstar het nog niet eens. De twintigjarige middenvelder is in zijn nopjes met de winterse transfer. “Het is een goede stap vooruit. Een kleine stap is beter dan dat ik gelijk een grote stap maak naar bijvoorbeeld een eredivisie-club.”

“Castien speelt per één januari voor Telstar. Dat is zeker”, vertelt Piet Buter, technisch directeur van Telstar, tegen NHsport. “Wij moeten alleen nog een vergoeding betalen voor Castien. Het wachten is op HFC die interesse heeft in onze spelers.”

Trainer van Koninklijke HFC, Ted Verdonkschot, bevestigt dat. “Ik denk dat Telstar aan het wachten is totdat wij met ze aan de tafel gaan zitten om spelers van Telstar te huren”, zegt Verdonkschot. “Dan zou Telstar niet de volle pond hoeven te betalen voor Roy Castien.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *