Kruisbandletsel Schouten, einde seizoen

Foto: Orangepictures

Erik Schouten komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De centrumverdediger liep in het thuisduel met FC Dordrecht een kruisbandblessure op. Schouten, die over een aflopende verbintenis beschikt, zal zes tot negen maanden out zijn is de verwachting.

Misha Salden, hoofdtrainer/technisch manager op de clubsite: “Zijn blessure is, zeker na de vervelende neusblessure die hij twee weken eerder had opgelopen, voor ons team en Erik persoonlijk een catastrofe. Waar het vrijdagavond in het ziekenhuis nog leek mee te vallen, wees een MRI-scan vandaag uit dat er kruisbandletsel is. Zoals het eruit ziet zien we hem dit seizoen niet meer in actie.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *