Viertal langer bij FC Oss

Foto: Orangepictures

Dean van der Sluys, Ronald Koeman, Huseyin Dogan en Koen van der Biezen spelen ook komend seizoen voor FC Oss, dan TOP Oss. De club heeft de optie in het contract gelicht, waardoor ze een jaar langer vastliggen.

Peter Bijvelds, technisch eindverantwoordelijke, geeft aan dat hij met een groot deel van de huidige selectie verder wil. “De teamgeest is uitstekend en er zit op alle fronten veel rek in deze karaktervolle groep”, legt hij uit. “Met sommige jongens lopen de gesprekken al langer en met anderen zal ik snel om tafel gaan. Ook zij moeten geloven in de kracht, de ambitie en de eigenzinnige, mensgerichte visie van onze club. Daarnaast gaan we op zoek naar frisse, met name offensieve versterkingen. Hoeveel er dat zijn, hangt af van het aantal spelers dat bij ons wil blijven.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *