Romeny langer bij N.E.C. Nijmegen

Foto: 1963-Pictures

Het contract van Ole Romeny is opengebroken en verlengd. De N.E.C.-aanvaller, die zich het afgelopen halfjaar stormachtig ontwikkelde, staat nu tot 2022 onder contract bij de Nijmegenaren. Romeny tekende in februari van dit jaar zijn eerste profcontract. Hij kwam zes maal uit voor N.E.C.

“We hebben Ole in februari, conform ons beleid, vroegtijdig aan ons gebonden omdat we destijds al vonden dat hij zich enorm goed ontwikkelde. Vanaf dat moment heeft Ole zich op alle vlakken stormachtig ontwikkeld en met zijn goede spel en dito houding op de training heeft hij echt zijn vaste plaats in onze eerste selectie afgedwongen. Bij zijn nieuwe status hoort ook een nieuw contract en daarom hebben we nu al besloten om het contract van Ole open te breken. Wat goed is komt snel en dat is in het geval van Ole zeker van toepassing. Met de energie die hij in zijn spel legt, zijn diepgang en zijn doelgerichtheid van handelen beschikt hij over alle facetten die passen bij onze club en de komende jaren krijgt hij dan ook ruim baan om zich verder te ontwikkelen bij N.E.C.,” aldus technisch directeur Remco Oversier op de clubsite van N.E.C.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *