FC Eindhoven beloond ontwikkeling De Rooij

Foto: 1963-Pictures

FC Eindhoven middenvelder Kaj de Rooij (18) heeft een profcontract voor twee jaar met een optie voor een extra jaar getekend. De Rooij wordt beloond voor zijn snelle ontwikkeling.

De Rooij sloot in 2010 aan bij de jeugdopleiding van FC Eindhoven, via Willem II keerde hij terug aan de Aalsterweg. De jonge aanvallende middenvelder, die ook op de vleugel uit de voeten kan, debuteerde in augustus 2018 tegen stadsgenoot Jong PSV.

Technisch manager Marc Scheepers op de clubsite: “Kaj is een talentvolle speler die vanuit onze jeugdopleiding aangesloten is bij het eerste elftal. Een mooi voorbeeld voor andere jongens uit onze opleiding.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *